na gieldzie foto w stodole, ul. batorego w-wa, jest tego na peczki;
jesli ktos chce, to przed nastepnym zlotem dajcie mi na pw zamowienia i moge kupic tego nawet 2 kg i przywiezc na zlot![]()
Szukaj
na gieldzie foto w stodole, ul. batorego w-wa, jest tego na peczki;
jesli ktos chce, to przed nastepnym zlotem dajcie mi na pw zamowienia i moge kupic tego nawet 2 kg i przywiezc na zlot![]()
Nikt nie lubi .... ale żeby zaraz do tylnej kieszeni ...Zamieszczone przez Bogdan
![]()
![]()
![]()
Fajnym rozwiązaniem dla może być przywieszenie dekielka na takiej okrągłej gumce na pierścień obiektywu. Miałem w moim 24-120, sprawdziło się.
Piotr
fotoklamoty i ... koty
jesłi nie chcesz alledrogo, to są w sklepie internetowym w krakowie - możesz wejść z onetu, sklep nazywa się compakt (kontakt telefoniczny również) - kupiłem u nich kilka rzeczy min obiektyw i transakcja błyskawiczna bezproblemowa...sprzedają też na alledrogo...nazywa się to Uchwyt do dekielka 10zł za sztukęZamieszczone przez Herhor
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
WItam.
Mam pytanie dopmcomp
Wynalazek o którym napisałeś był w komplecie z obiektywem czy gdzieś go kupiłeś
Pozdrawiam
na twoje pytanie masz odpowiedź piętro wyżej:))
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Ja zakupiłem na giełdzie w Stodole ale myslę, że jest to do kupienia wszędzie tam gdzie są akcesoria foto. Cena ok. 10,- zł.
Piotr
fotoklamoty i ... koty
nie wiem czy cos takiego istnieje ale wlasnie wpadlem na pomysl dekielka ktorego sie nie zdejmuje z obiektywu !!
dzialalo by to tak nakrecasz na obiektyw - zwalniasz zatrzask i dekielek otwiera sie na dwie polowki ktore odskakuja na sprezynkach i dekielek otwarty i nawet zostaje cos jak tulipan - potem tylko trzeba zmknac i zatrzask przytrzyma polowki zamkniete
ja bym chetnie takie cos zalorzyl na obiektyw![]()
N.I.K.O.N.: Networked Intelligent Killing and Observation Neohuman
|D70| |Nikkor 50mm| |Nikkor 35-80mm| |Sigma 28-300mm| |SanDisk 512MB|
to może rozruszamy produkcję?:))
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
ja sie nie znam na produkcji ale chetnie oddam pomysl na stowarzyszenie forum czy kazdego chetnego
pod jednym warunkiem - kozysci materialne musze z tego miec i to nie male - dozywotnie zaopatrywanie mnie w dekielki roznych rozmiarow![]()
N.I.K.O.N.: Networked Intelligent Killing and Observation Neohuman
|D70| |Nikkor 50mm| |Nikkor 35-80mm| |Sigma 28-300mm| |SanDisk 512MB|
tylko dekielkiem firmy SUN zamkniesz obiektyw na amen:))
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Skontaktuj się z nami