Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    połówkę to używałem kiedy jeszcze połowy użytkowników tego forum nie było na świecie
    Nie, no ja tez w swoim zyciu wypilem conieco

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    a co do umiejętności posługiwania się filtrami połówkowymi, to pokazałeś na przykładzie jak nie należy jej używać...
    To prawda, uzylem jej niewlasciwie ale przy okazji pokazalem, ze polowka wszystkiego nie zalatwi - niestety czasem musi to byc PS.

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    i wreszcie...jeśli mam jakiekolwiek intencje, to wyraźnie je akcentuję...myślę, że emotikonek był wyrazem ogólności takiego stwierdzenia jeśli odebrałeś moją wypowiedź osobiście, to przepraszam...
    Nie ma problemu ALFie - pelen szacunek!

    Pozdrawiam
    Droga do Nikon!
    www D700, D70, AF-S 24-70/2.8, AF 50/1.4 2xSB900, SB800

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig
    Cytat Zamieszczone przez ALF
    a wiedzę stiga, czornyja i innych mistrzów PSa mam w głębokim poważaniu
    Celowa dwuznacznosc?
    sam wiesz...doskonale znasz swoją wartość
    a mówiąc poważniej, to trochę wam zazdroszczę tej swobody posługiwania się PSem...ja niestety nie mam czasu na poważne zgłębienie tego zagadnienia...ot trochę zabawy w wolnej chwili i podstawowa obróbka...dlatego chętnie czytam wasze tutki z zakresu obróbki, choć czasem uważam, że ingerencja w zdjęcie przekracza założenia i wkracza bardziej w zakres grafiki zdjęciowej i szeroko rozumianego artyzmu, niż oddawania rzeczywistości...

    [ Dodano: Pon Sty 02, 2006 10:03 am ]
    Cytat Zamieszczone przez slasz
    To prawda, uzylem jej niewlasciwie ale przy okazji pokazalem, ze polowka wszystkiego nie zalatwi - niestety czasem musi to byc PS.
    jeśli przyjedziesz na majowy plener w karkonosze, to możemy potestować używanie różnych połówek :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    Cytat Zamieszczone przez slasz
    To prawda, uzylem jej niewlasciwie ale przy okazji pokazalem, ze polowka wszystkiego nie zalatwi - niestety czasem musi to byc PS.
    jeśli przyjedziesz na majowy plener w karkonosze, to możemy potestować używanie różnych połówek :P
    Rozumiem, ze mam przywiezc kiszone ogorki?
    Droga do Nikon!
    www D700, D70, AF-S 24-70/2.8, AF 50/1.4 2xSB900, SB800

  4. #24

    Domyślnie

    niestety...mam nadkwasotę i nic kwaśnego nie jem, wódki nie piję od 17 lipca 1987r., piwo kupione 3 miechy temu grzeje się do dziś w lodówce...za to kupiłem fajną połówkę tiffena
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •