Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
robisz fotki na AF-S - jak ci nie wyostrzy (aparat nie potwierdzi złapania ostrości piknięciem albo wskaźnikiem w wizjerze) to ci zdjęcia nie strzeli. Instrukcja prawdę ci powie...
no wiem i wlasnie w tym problem,bo wg wskaznika w wizjerze to aparat zlapal ostrosc..