Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Problem z d80

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    szloser - jesli tak twierdzisz to czym to wytlumaczysz - ostrosc zlapana kropka sie swieci pykniecie bylo i cisza, zaden z was nie dal sensownej odpowiedzi bo nie wiecie oco chodzi dokladnie, kiedys spytalem sie o to samo i ktos mi odpowiedzial nie pamietam kto ze tak poprostu z D50 jest.
    Nie ma takiej możliwości w trybie recznym. Tzn. ja się z tym nie spotkałem a mam d80.
    W trybach automatycznych tak, jak najbardziej. Ale jedynie przy "szybkich" zdjęciach lub dużych zoom'ach i dużej jasności lub braku jasności. A wytłumacze to niedoskonałością sprzętu bo technikiem Nikona nie jestem
    Oczywiscie zdjęcia seryjne i buforowanie też ma wpływ na to.

    Ostatnio edytowane przez szloser ; 14-10-2007 o 12:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •