Witam,
mam problem z plamką, która pojawia się na zdjęciach przy większych czułościach: ISO 1600. Być może jest to zabrudzenie nie matrycy a lustra ,gdyż plamka widoczna jest również na wizjerze mojego D80 (obiektyw jest czysty).
Dziękuję z góry za pomoc
Przykładowe zdjęcie na którym celowo podciągnołem cienie oraz blans kolorów ,aby móc lepiej dojrzeć plamkę.
Pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami