Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 104
  1. #21

    Domyślnie

    Bonzo
    sory za upierdliwosc ale mam jeszcze pare pytan :P

    1.Wczesniej mi nie odpowiedziales na jedno - z jakiej odleglosci focisz od modelki?

    2. Ja wiem ze sabiny beda ze soba swietnie wspolpracowaly, tylko mi chodzi tutaj o taki komplet - jedna sabina i jeden taki allegrowy zestaw. Daloby rade uruchamiac obydwa zrodla swiatla z blysku z body?

    3. 50 1.8 czy 1.4? :P

    4. Moglbys opisac caly swoj sprzet, to co posiadasz? albo bylbym wdzieczny za podeslane jakies fotki na midenek@interia.pl albo linki ogolne na forum, z wykrozystaniem jedenj lub 2 takich zestawow allegro - bylbym wdzieczny

    / ps. Masz juz mnie dosc?

  2. #22
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    Miden ja mówiłem o zakupie 2 z allegro plus twoja Sabinka

    1. to zależy jaką chce fotke i nie wiem czy pytasz o swiatła jak daleko czy ja z aparatem
    2. da się bo żarówki maja wbudowane fotocele
    3. 50 1.8
    4. jutro zrobie fotke tego co mam i ci wyśle tylko bez śmiania sie prosze żartuje

    P.S jak bym miał dość to bym nie odpisywał

    tutaj masz pokazane co i jak i czym świece
    http://www.forfoto.pl/showthread.php?tid=4363

  3. #23

    Domyślnie

    Czy mógłbyś powiedzieć jak robiłeś fotkę tej zapalającej się zapałki (z Twojej galerii, dział różne)
    Pozdrawiam
    Mamiya + Sony

  4. #24
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    nie pamiętam już na jakich parametrach to było robione świecone było z bocznego tyłu jak można to tak nazwać , a pomysł jest nie mój tylko kogos z tego forum nika nie pamietam

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonzo Zobacz posta
    Miden ja mówiłem o zakupie 2 z allegro plus twoja Sabinka

    1. to zależy jaką chce fotke i nie wiem czy pytasz o swiatła jak daleko czy ja z aparatem
    2. da się bo żarówki maja wbudowane fotocele
    3. 50 1.8
    4. jutro zrobie fotke tego co mam i ci wyśle tylko bez śmiania sie prosze żartuje

    P.S jak bym miał dość to bym nie odpisywał

    tutaj masz pokazane co i jak i czym świece
    http://www.forfoto.pl/showthread.php?tid=4363
    ok, wielkie dzieki w takim razie trzeba uwzglednic "allegro" w liście zakupów świątecznych

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonzo Zobacz posta
    nie pamiętam już na jakich parametrach to było robione świecone było z bocznego tyłu jak można to tak nazwać , a pomysł jest nie mój tylko kogos z tego forum nika nie pamietam
    Wiesz, chodzi mi o to jak uchwycić ten moment z dymkiem... widziąłem ten efekt na wielu zdjęciach i zawsze mi się super podoba

    pozdro
    Mamiya + Sony

  7. #27
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    tak ja to robiłem jak na tym pseudo projekcie czekasz aż świeczka rozgrzeje zapałke i ona eksploduje w momencie eksplozji naciskasz spust w aparacie i to tyle odległośc świeczki od zapałki na tyle duża żebyś zdązył sie ustawić jak będzie za nisko to odrazu ci sie odpali


  8. #28

    Domyślnie

    O dzięki - również.
    Tak sobie teoretycznie kombinowałem i zgadza się jak widzę.
    Zadziała właśnie odpalanie czasowe

  9. #29

    Domyślnie

    Bonzo - bardzo dobry wątek - spadł mi jak z nieba, bo chciałem trochę światełek kupić do fotografowania dzieciaków. Teraz już wiem co ! Dzięki !

    PS.: Też robiłem kiedyś fotkę z zapałką - na statywie z drutu zapałka - lewą ręką zapalałem zapalniczką, w prawą aparat i udało się 50-tką zrobić zdjęcie. Lampą wbudowaną wyzwalałem SB800 stojącą za lewą ręką trochę z tyłu na dole. Mi mniej więcej tak wyszło.

  10. #30
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    Zbigniew wszystko kwestia kasy to jest tania wersja na świecenie ale jak mówiłem dla mnie wystarczająca i myśle że tobie tez wystarczy a co do zapałki wyszła fajnie

    P.S jeżeli 20zł różnicy nie robi wam różnicy to są żarówki z regulowana mocą na 1/2

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •