A ja mam tylko 1 szkło z silnikiem, reszta - zarówno byłych, jak i obecnych - silnika nie ma. Dzięki temu chcąc kupić jasne szkło 17-50 nie byłem skazany na potwornie drogiego Nikkora, ani nie musiałem dopłacić 1k za HSM Sigmy, tylko kupiłem Tamrona. Brak śrubokręta wychodzi w którymś momencie. Oczywiście można walczyć z 50/1.8 na manualu, ale na d40 to raczej sztuka dla sztuki. Prawda jest taka, że w momencie rozbudowy szklarni zaczynamy słono płacić za brak silnika w body. Oczywiście można pozostać przy kicie. Ale wtedy IMHO lepiej zastanowić się nad dobrą hybrydą.
Szukaj





Skontaktuj się z nami