Kup d40.
To doskonały aparat - na rynku nie było/nie ma/nie będzie lepszego za taką cenę.
Na pewno jego cena już nie spadnie (a jeśli nawet to z pewnością za chwilę wzrośnie).
Jeden obiektyw wystarczy tobie do wszystkiego.
Nigdy go nie sprzedasz - zostanie z tobą na całe życie jak wierny przyjaciel.
....albo nie kupuj d40 (żebyś później nie zawlał na mnie, że radziłem tobie kupić ten aparat).
Szukaj






Skontaktuj się z nami