Przepraszam was wszystkich ale nie wiem czy pisaliscie na temat jezeli tak to przepraszam nie moglem znalezc... na temat ostrzenia....jak to jest z nikonem d40 i jego kitowym obiektywie czy ostrzy sie automatycznie??
dziekuje za kolejna porcje wiedzy
pozdrawiam
Szukaj





Skontaktuj się z nami