Close

Strona 11 z 27 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 262
  1. #101

    Domyślnie

    Przepraszam was wszystkich ale nie wiem czy pisaliscie na temat jezeli tak to przepraszam nie moglem znalezc... na temat ostrzenia....jak to jest z nikonem d40 i jego kitowym obiektywie czy ostrzy sie automatycznie??


    dziekuje za kolejna porcje wiedzy

    pozdrawiam

  2. #102

    Domyślnie

    Witam
    oczywiście, że D40 ostrzy automatycznie z obiektywami AF-S. Manualne ostrzenie zostaje tylko w przypadku obiektów z tzw. śrubokrętem.
    Pozdrawiam Mariusz Sobecki
    Początkujący amator z początkującym sprzętem (D40, N18-55 II, N18-200VR, N35/1.8, SB400, Velbon Sherpa 600R)

  3. #103

    Domyślnie

    tzw. srubokret prosze mi powiedziec co to....nie znam zargonie fotograficznym, jeszcze - jestem amatorem moja przygoda dopiero sie zaczyna

  4. #104

    Domyślnie

    proszę: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17663

    następnie to: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16831 i sekcja "szkoła fotografii" - przeczytaj

    a następnym razem, poszukaj zanim zadasz pytanie - opcja "szukaj" znajduje się w menu forum trzecia od prawej.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kronos28 ; 14-10-2007 o 15:30
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  5. #105

    Domyślnie

    czyli jakie obiektywy moge do d40 wpasowac prosze o taki zakres cen wiecie jaki...... do 700zł...moze troche wiecej (te tanie tez oczywiscie) wszystkie jakie znacie wymieniajcie chce sie tylko zorientowac

    pozdrawiam

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtekwk1 Zobacz posta
    czyli jakie obiektywy moge do d40 wpasowac prosze o taki zakres cen wiecie jaki...... do 700zł...moze troche wiecej (te tanie tez oczywiscie) wszystkie jakie znacie wymieniajcie chce sie tylko zorientowac

    pozdrawiam
    Polecam świetną stronę: Super strona
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtekwk1 Zobacz posta
    czyli jakie obiektywy moge do d40 wpasowac prosze o taki zakres cen wiecie jaki...... do 700zł...moze troche wiecej (te tanie tez oczywiscie) wszystkie jakie znacie wymieniajcie chce sie tylko zorientowac

    pozdrawiam
    Jeśli chodzi o Nikona to wszystkie AF-S. Jeśli chodzi o Sigmę to wszystkie z HSM. Obiektywów i ich cen poszukaj na www.skapiec.pl.
    Jeśli chodzi o Nikona:
    Nikon AF-S 18-55 f/3.5-5.6 G DX ED - 390 zł
    Nikon AF-S 18-55 f/3.5-5.6 G DX ED II - 489 zł
    Nikon AF-S 55-200 f/4.0-5.6 G DX ED - 599 zł
    Nikon AF-S 55-200 f/4.0-5.6 G DX VR IF-ED - 788 zł
    Nikon AF-S 18-70 f/3.5-4.5 G DX IF-ED - 895 zł
    Nikon AF-S 18-135 f/3.5-5.6 G DX IF-ED - 899 zł
    Nikon AF-S 70-300 f/4.5-5.6 G VR IF-ED - 1720 zł
    Nikon AF-S 18-200 f/3.5-5.6 G DX VR IF-ED - 2290 zł
    Nikon AF-S 12-24 f/4.0 G DX IF-ED - 3499 zł
    Nikon AF-S 17-55 f/2.8 G DX IF-ED - 4429 zł
    Nikon AF-S 17-35 f/2.8 D IF-ED - 5480 zł
    Pominąłem szkła stałoogniskowe.

    Co do tego czy D40 warto:

    "Kochać nie warto, lubić nie warto,
    Znaleźć nie warto i zgubić nie warto!
    Chodzić nie warto i leżeć nie warto,
    Przysiąc nie warto, uwierzyć nie warto!
    Pieścić nie warto, pobić nie warto,
    Stracić nie warto, zarobić nie warto,
    Sprzedać nie warto, kupić nie warto.
    Jedno co warto - to upić się warto!"
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 15-10-2007 o 16:44

  8. #108

    Domyślnie

    a jaki polecacie mi obiektyw zeby byl wiekszy zoom tak jak np. do canona ta sigma 55-200 jesli dobrze pamietam lub ta 70-300 to co polecacie do nikona d40 granica cenowa 700zł nie wiecej.... i ostatnie obiektyw do makro dla nikona d40 przestepna cena xD


    dziekuje i pozdrawiam

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtekwk1 Zobacz posta
    a jaki polecacie mi obiektyw zeby byl wiekszy zoom tak jak np. do canona ta sigma 55-200 jesli dobrze pamietam lub ta 70-300 to co polecacie do nikona d40 granica cenowa 700zł nie wiecej....
    np. Nikkor 55-200 VR
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5582
    http://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/179305

    Masz o nim takze kilka tematow w dziale OPTYKA.

  10. #110

    Domyślnie

    prosze o podanie mi max. zoom'u dla aparatu nikon d40 z obiektywem 18-55 kit ile dokladnie 5x, 3x .... ile??


    z góry dziekuje i pozdrawiam

Strona 11 z 27 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •