ostatnie rewelka. Jak ty żeś go podszedł ?
Szukaj
ostatnie rewelka. Jak ty żeś go podszedł ?
Nie napisze ze mi sie nie podoba bo oznaczalac by moglo ze sie znam :P
W kwiatkach brak mi czegos szczegolnego czegos co by je wyroznialo - nie koniecznie malej GO
W robalach wiekszego przekonania i bedzie ok- przestraszyles sie tego pajaka ?
![]()
Mi się ogólnie podoba.
Ja też sie nie znam ale chciałem Ciebie zapytać o tło zdjęcia nr5 .. dlaczego nie ma płynnego przejscia między kolorami?? Czyżby przesadzone podbicie kontrastu albo kolorów...tudzież jednego i drugiego??
zazdroszcze robaczków przy samym domu... bo u mnie w betonie to tylko czerwone mrowki
pozdrawiam
Przez focenie pajakow a zwlaszcza takich zaczolem sie ich bac. Zwlaszcza jak taki kłusuje w twoja strone i staje sie coraz wiekszy :>
Skontaktuj się z nami