witam
mam pytanko czy u Was tez braketing dziala niesamowice wolno? nawet na basic i r15 przerwy miedzy fotkami sa tak dlugie ze wogole uzywanie braketingu mija sie z celem.
Szukaj
witam
mam pytanko czy u Was tez braketing dziala niesamowice wolno? nawet na basic i r15 przerwy miedzy fotkami sa tak dlugie ze wogole uzywanie braketingu mija sie z celem.
D750 D700 D7000 + s10-20 + S20F1.8 N50F1.8 + N24-70 + N70-200 + uv SDEx:SD,CF + SB-800+SB900 PixelK + hexacoopter | Minolta D700si+28-200+5400xi| 300F4 + 120F2.8 + 80F2.8 + 50F4 + 30cm http://www.rafalbociek.rwbb.pl
Skontaktuj się z nami