Close

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 135
  1. #31
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    No no robi się ciekawiej
    Poczekajcie na chłopaków niech tylko wrócą z gór.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sl@wcio Zobacz posta
    Poczekajcie na chłopaków niech tylko wrócą z gór.
    Sławku powiedz im niech coś wrzucą na żywca dziś, bo nie tylko ja na to czekam Opowiadaj jak ogólnie imprezka się udała? Wszystko było co zapowiadali?

    pozdrowionka

  3. #33
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Podczepię się do tematu...

    fajne fotki i w ogóle tam musi być fajny klimacik

    Dyziek a w Mińsku to jest jakiś dostęp do sfotografowania jakiegoś nielota na lotnisku czy nie bardzo ? Ostatnio w Dęblinie parę fotek strzeliłem ale jak zobaczyli wystający zza siatki obiektyw to skutecznie mnie obezwładnili i tyle było fotografowania

  4. #34

    Domyślnie

    Jaką mieli pogode w górach bo u was widze ze bardzo dobra (na głowę śnieg i deszcz nie padał)
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  5. #35
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Sławku powiedz im niech coś wrzucą na żywca dziś, bo nie tylko ja na to czekam Opowiadaj jak ogólnie imprezka się udała? Wszystko było co zapowiadali?

    pozdrowionka
    No imprezka jeszcze sie nie skończyła....
    Ja dzisiaj byłem "na dole" , wiec co sie działo na szczytach to jeszcze nie wiemy, ekipa jeszcze nie powróciła.


  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ek Zobacz posta
    Dyziek a w Mińsku to jest jakiś dostęp do sfotografowania jakiegoś nielota na lotnisku czy nie bardzo ? Ostatnio w Dęblinie parę fotek strzeliłem ale jak zobaczyli wystający zza siatki obiektyw to skutecznie mnie obezwładnili i tyle było fotografowania
    Wiesz z tym bywa różnie:
    Można robić tak:

    Tyle że jeszcze nikt nas nie ganiał


    Ale ostatnio ludziom z bazy moje fotki się spodobały i umieścili je na ich stronie:http://www.23blot.pl/wydarzenia.html#swieto_wojska
    I w zamian za to będę mógł wchodzić na płytę i otrzymuję informację o lotach Poza tym jak dobrze pójdzie to szykuję małą relację foto z bazy. W ten poniedziałek ma być Kaczyński więc może coś ciekawego uda się zrobić.

  7. #37
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Dyziek no to szczęściarz z Ciebie...
    Fotki na tej stronce już dawno widziałem i właśnie tak się zastanawiałem czy Ty tam u nich w Mińsku jakiś chodów nie masz bo ja to z chęcią bym jakieś starty i lądowania pofocił...

    Owszem jakby się szykowała jakaś otwarta impreza z nielotami to możesz dać znać !!!

  8. #38

    Domyślnie

    1. Uwaga przyjechali z NKP i patrzą na Nas

    2.

    3.

    4.

    5.

    Jameski to dzięki Tobie

    Pozdrawiam Was Musashi

  9. #39

    Domyślnie

    Co wy jesteście tacy leniwi? Jechać tyle kilometrów, żeby lotniska focić? A gdzie sa ci wędrowcy z gór? Może oni też mają jakieś fotki.
    Jacek

  10. #40

    Domyślnie

    Piąteczka jest fajna.
    Czekam na większy pokaz na zlocie w Tleniu.

    Pozdrawiam
    Jacek
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •