Close

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 135
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    czlowiek z ktorym rozmawialismy o drodze i wyborze szlaku
    byl dosc wysoki szczuply wygladal na wysportowanego
    i... charakterystyczne
    byl w takich gorskich rajstopkach
    cos jak kolarskich

    A to nie ja bylem. To moj friend Marek - tutaj jego strona i jego fotka: http://www.aerofoto-kaczmarczyk.com/ Zdjecia z AXALPu zamiesci niebawem.

    10 SFR platne od auta na dole w Brienz. W razie czego ludzie w Axalp wiedza gdzie sie udac i chetnie udzielaja informacji.

  2. #122

    Domyślnie

    nocowaliśmy w Brienz Piękne miasteczko, wspaniałe widoki





    pozdrawiam
    Arkadiusz Pytlas vel golden

  3. #123

    Domyślnie

    jakoże pracuję w hotelu to styczność z ludzmi mam sporą i to wielu nacji - dlatego daleki byłbym od generalizowania zachowań w zależności od krajów - bo i owszem zapewne Polacy generalnie mają wiecej "ułańskiej" fantazji niż np Niemcy o Szwajcarach nie wspominając ale nie można pisać że Polacy to brdasy co śmieca po górach i od rana do wieczora chleją wódę następnie nie przestrzegają po pijaku oczywiście rzadnych zasad bo znam Niemców co u mnie np po hotelowych schodach chodzą na czworakach bo na dwóch nogach im już to nie wychodzi za dobrze.
    Co do naszego wyjazdu pozwolę sobie zabrać tu głos ponieważ mam tez pod względem takich imprez - wyjazdów/konferencji pewne "zboczenie" zawodowe jak i jestm pod tym kątem "mało polski" bo po prostu lubie porządek a jednocześnie wiem jak potrafią się zachowywać obywatele różnych krajów.
    Więc Muflon, na poczatku bardzo Ci dziękuje za wszelka pomoc i przewodnictwo i bardzo się cieszę że cię poznałem, ale myślę że z powodu naszej grupy nie musisz się wstydzić sowjego Polskiego obywatelstwa, i Twoje zarzuty są w dużej mierze wobec nas jak i grupy "Zapalki" nieuzasadnione i zbyt pochopnie wyciagasz wnioski, bo choćby Twoje oburzenie wobec wjazdu samochodem i rozbicia namiotu okazało się nieuzasadnione bo z tego co Zapałka napisał mieli na to pozwolenie od właściciela gruntu za co mu zapłacili i chyba sprawa jasna.
    Co do nas to owszem nasza fotka grupowa jest zrobiona na pasie dokładnie na linku który zapodałeś jest to miejsce gdzie droga lokalna przecina pas startowy [lewy górny róg na podejściu do lądowania] i można by sie kłócić czy staliśmy na pasie czy na drodze lokalnej, w każdym bądz razie sam wiesz że jak nie ma lotów to drogą tą jeżdzą samochody i przechodzą piesi, więc jak my weszliśmy tam po lotach i zrobiliśmy fote to raczej się nic nie stało tym bardziej że z pietnaście metrów od psa pasły sie krowy natomiast nikt z nas nie łaził po lotnisku lub po hangarach jak to pisał Zapalka. Owszem raz podczas lotów towarzystwo podeszło zbyt blisko do pasa - ale była to grupa miedzynarodowa i jak Szwajcarzy zapodali komunikat żeby sie cofnąć to wszyscy się cofneli my też.
    Impreza wieczorna tez nie była jakaś zbyt oszałamiejąca - czytaj głośna itd i nikt nikogo nie uciszał nie było bijatyk jedynie jeden pokój był zajęty przez niemców z dziećmi ale oni tez nie sygnalizowali problemów - no chyba żę dostałeś inne informacje.
    Na miejscu pokazów też raczej nie sprawialiśmy problemów co zreszta pierwszego dnia sam obserwowałeś a drugiego dnia nie było inaczej.
    Oczywiście wybryki jak to wejście na derugą stronę doliny było ewidentnym debilizmem ale z tego powodu takiej łati nie można przypinać wszystkim, bo i tak nie znamy szczegółów czy to byli tylko Polacy czy inne narodowości też - w karzdym bązd razie ja na swoich fotach na przeciwległym zboczu doliczyłem się ośmiu osób - zresztą w swoim arcie na Lotnicze.net Muflon wspominałeś że tego typu eskapady miały miejsce i w poprzednich latach kiedy podobno Polaków było mniej.
    Na zakończeni powiem tylko tyle ze było światnie i było to niesamowite przeżycie które z checią bym powtórzył

  4. #124

    Domyślnie

    Tak od siebie powiem - meszkam juz 8 lat w Niemczech i ciagle slysze od rodakow tutejszych, jacy to Ci Polacy sa straszni, a jacy Niemcy sa wspaniali. ZStrasznie mnie to wkurza. Zauwazylem, ze krytykanci maja najczesciej ogromny kompleks polskosci i wstydza sie niej i ze tak naprawde Niemcy sa ogromnie podobni, maja tak samo plusy i minusy i rozne, nie zawsze chwalebne zachowania na co dzien. Dlatego jestem wrogiem uogolniania na podstawie jakiegos zachowania jakiejs pojedynczej osoby czy grupki.

    PS. Moi Koledzy Niemcy czesto przy piwku sie samokrytycznie rozwodza, jacy to Niemcy sa okropni na urlopie za granica, jak sie zachowuja.

    PS1. Mlodzi Szwajcarzy bardzo mnie zaskoczyli, bylismy kiedys z rodzinka w Luzern pod namiotem, mlodziez oblewala kilka dni zdana mature. Niezaleznie od stopnia pochlonietych plynow byli caly czas sympatyczni, fajnie sie z nimi rozmawialo, a o 22:00, PUNKTUALNIE, nagle cichla calkowicie muzyka, a oni w dziwny sposob znikali! To bylo niesamowite, zegarek mozna bylo nakrecac.
    Nikon F-501, Canon 30D

  5. #125

    Domyślnie

    kilka postow wczesniej powalilem linki chodzilo mi o to http://www.youtube.com/watch?v=zs6drjRM4sk ---> najlepsze na koncu
    Aviation Photography by Qna
    Grillowane marchewki, alpejskie szerszenie w bitej śmietanie i wulkan w sosie bałkańskim

  6. #126

  7. #127

    Domyślnie

    hesja, hesja, hesja - wstaw zdjecia nasze "wunderwaffe by night" bo golden sie rzuca z ladnymi zdjeciami to pokaż, pokaż, pokaż nasze nasze nasze ..... i wlasnie :/ "Niech mnie ktos przytuli...." ja juz nie chce siedziec w robocie :/


  8. #128

    Domyślnie

    wybaczcie
    w zwiazku z zaistniala sytuacja
    nie zajmuje sie niczym innym
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=39143
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #129

    Domyślnie

    Gratuluję udanego pleneru!!
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  10. #130
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Trochę swoich krajobrazów dołożę.
    1.
    2.
    3.
    4.
    Tutaj w środku kadru: 1 "plamka" żołta i 3 czerwone to nasi

    5.
    6.
    7.
    8.
    9.

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •