Close

Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 347

Wątek: D300 vs 5D

  1. #201

    Domyślnie

    tak pozyslalem ze moze zorganizujemy ( ci ktorzy nie widza) pielgrzymke do czestochowy lub jeszcze lepiej do torunia...
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki Zobacz posta
    tak pozyslalem ze moze zorganizujemy ( ci ktorzy nie widza) pielgrzymke do czestochowy lub jeszcze lepiej do torunia...
    może przy okazji uzdrowi piszących (gramatycznych) inaczej

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki Zobacz posta
    tak pozyslalem ze moze zorganizujemy ( ci ktorzy nie widza) pielgrzymke do czestochowy lub jeszcze lepiej do torunia...
    I będziesz widział tylko czarno-białe kolory.
    Jacek

  4. #204

    Domyślnie

    raf
    nie no na to nie licz((
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki Zobacz posta
    tak pozyslalem ze moze zorganizujemy ( ci ktorzy nie widza) pielgrzymke do czestochowy lub jeszcze lepiej do torunia...
    To bardzo dobry pomysł... Dobrze byłoby widzieć więcej
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  6. #206

    Domyślnie

    jk
    i nikt mi nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne
    a co!!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #207

    Domyślnie

    A ojciec?
    Jacek

  8. #208

    Domyślnie

    Nie robię sobie jaj z pogrzebu. W tym przypadku D300 jest lepszy
    Zdjęcie jest minimalnie ostrzejsze i ma przyjemniejszy szum, skóra wyszła też lepiej.
    Lepsze są delikatne przejścia tonalne.
    Zobaczcie, że całkiem podobnie wypadł też bokeh.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #209

    Domyślnie

    Dokladnie - jesli chodzi o szum przyjemniej oglada sie go na zdjeciu z d300 - jestem w pelni obiektywny teraz

  10. #210

    Domyślnie

    nie no meliszpak przeginasz pale i to solidnie
    rozumiem nie widziec i byc slepym neptykiem ale juz takie swietokradztwo...
    toz ty juz zapylaj do torunia ale na kolanach.
    olo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •