tak pozyslalem ze moze zorganizujemy ( ci ktorzy nie widza) pielgrzymke do czestochowy lub jeszcze lepiej do torunia...
Szukaj
tak pozyslalem ze moze zorganizujemy ( ci ktorzy nie widza) pielgrzymke do czestochowy lub jeszcze lepiej do torunia...
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
raf
nie no na to nie licz((
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
jk
i nikt mi nie wmowi ze biale jest biale a czarne jest czarne
a co!!!
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Nie robię sobie jaj z pogrzebu. W tym przypadku D300 jest lepszy
Zdjęcie jest minimalnie ostrzejsze i ma przyjemniejszy szum, skóra wyszła też lepiej.
Lepsze są delikatne przejścia tonalne.
Zobaczcie, że całkiem podobnie wypadł też bokeh.
Dokladnie - jesli chodzi o szum przyjemniej oglada sie go na zdjeciu z d300 - jestem w pelni obiektywny teraz![]()
nie no meliszpak przeginasz pale i to solidnie
rozumiem nie widziec i byc slepym neptykiem ale juz takie swietokradztwo...
toz ty juz zapylaj do torunia ale na kolanach.
olo
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami