witam wszystkich!!
moje pytanie dotyczy edycji plików NEF w tym programie.
jakiś czas temu wykonałem plener ślubny znajomym i przyszedł czas na lekkie poprawki wszystko było ok do czasu exportu do jpg a następnie wywołania. zdjęcia są w tragicznej jakości brak kolorów, wyglądają jakby były za mgłą, ogólnie są do d... Zastanawiam się czy to przypadkiem nie wina ustawień komputera czy programu ( może operatora programu)))) ). zaznaczę że działałem na laptopie.
jestem początującym użytkownikiem więc jeżeli mój problem to banał to proszę o łagodny wymiar kary
pozdrawiam i dziekuję za pomoc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami