Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: zabawa za 2.50

  1. #1

    Domyślnie zabawa za 2.50

    wielka biała kartka jako tło, wielki arkusz kalki jako softbox trochę taśmy, koszt sumaryczny 2.50 PLN

    czekam na Wasze uwagi




  2. #2

    Domyślnie

    "Prawie" jak do katalogu IKEI.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szloser Zobacz posta
    "Prawie" jak do katalogu IKEI.
    ciekawe podsumowanie -fotki dobre technicznie

  4. #4

    Domyślnie

    Ciemno i 2 pierwsze za szeroko

  5. #5

    Domyślnie

    dziękuję za uwagi, przy następnej "sesji" postaram się dowświetlić

  6. #6

    Domyślnie

    Ameryki nie odkryłeś Ale stosując tą technike powinieneś wypalić białą kartke zdecydowanie poprawiłoby to efekt.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #7

    Domyślnie

    Ja takie zdjęcia nazywam "etiudkami". Troszkę za ciemno, troszkę za dużo nasycenia kolega dolał. Kolor skórki na zośkach nie jest kolorem żelków.



    P.
    Fiat Lux

  8. #8

    Domyślnie

    hm.... faktycznie z kolorem coś nie tak, bo korek nie jest taki czerwony, "zośki" w sumie też nie.

    co do wypalania.... czyli przepał na tle jest tutaj "wymagany" ? czy po prostu prześwietlony (ale nie spalony) ??

  9. #9

    Domyślnie

    Wiesz co jak kto lubi. Jeżeli np robisz fotki na allegro i wypalisz tło to wygląda bardziej profi

    Kiedyś jak sprzedawałem mój poprzedni aparat to pierniczyliśmy się z kumplem z 2 godziny z namiotem bezcieniowym - skończyło się na tym, że rozwinęliśmy brystol, sb600 w sufit i w ciagu 40 sek był lepszy efekt niż przez 2h w namiocie
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Wiesz co jak kto lubi. Jeżeli np robisz fotki na allegro i wypalisz tło to wygląda bardziej profi

    Kiedyś jak sprzedawałem mój poprzedni aparat to pierniczyliśmy się z kumplem z 2 godziny z namiotem bezcieniowym - skończyło się na tym, że rozwinęliśmy brystol, sb600 w sufit i w ciagu 40 sek był lepszy efekt niż przez 2h w namiocie
    bo namiot jest dobry na biwaki
    poki nie mam studyjnych zawsze odbijam, efekty sa niezle jak na amatorskie rozwiázanie, tylko jak wyzej, bardziej doswietlone tlo, chyba ze dasz grafitiwy brystol, albo czarny ale tez zalezy do czego.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •