co tam się będę rozpisywał, słowa są zbędne - lepiej oglądać. Gratuluję![]()
Szukaj
co tam się będę rozpisywał, słowa są zbędne - lepiej oglądać. Gratuluję![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Dzięki wszystkim za tak miłe słowa.
jurgen: w przyszłym roku zrobimy plener we wrześniu w moich okolicach to pech przestanie Cię prześladować![]()
Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełekKilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/
Po drugim podejściu widzę wreszcie "spragnionego" - piękna fotka!
Mam nadzieję że niedługo pozostałe mi się załadują.
http://www.krupienko.pl/galeria/
świetne , mz. 3 super
|N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |
Świetna seria, a spragniony najlepszy.
Super! Zdołowałeś mnie. Aż normalnie zaczynam wystawiać sprzęt na alledrogo...![]()
Kolego tylko pozazdrościćBardzo udane fotografie .
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
Jeszcze raz dzięki wszystkim za tak miłe komentarze.
Drugie zdjęcie zatytułowałem "Rozbójnik" bo ten osobnik przybierał taką właśnie bojową postawę i przeganiał inne piaskowce ze swojego rewiru. Co ciekawe biegusy zmienne nie bardzo się go bały![]()
Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełekKilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/
Dziś załadowały mi się 1 i 2 i faktycznie nie dziwię się zachwytom kolegów, piękne fotki.
Aż za sterylne wręcz można powiedzieć, takie nienaganne, ale takie lubię.
Jeszcze raz gratuluję.![]()
http://www.krupienko.pl/galeria/
Skontaktuj się z nami