Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Piaskowiec ...

  1. #11

    Domyślnie

    co tam się będę rozpisywał, słowa są zbędne - lepiej oglądać. Gratuluję
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za tak miłe słowa.
    jurgen: w przyszłym roku zrobimy plener we wrześniu w moich okolicach to pech przestanie Cię prześladować
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  3. #13

    Domyślnie

    Po drugim podejściu widzę wreszcie "spragnionego" - piękna fotka!
    Mam nadzieję że niedługo pozostałe mi się załadują.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  4. #14

    Domyślnie

    świetne , mz. 3 super
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    225

    Domyślnie

    Świetna seria, a spragniony najlepszy.

  6. #16

  7. #17
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Super! Zdołowałeś mnie. Aż normalnie zaczynam wystawiać sprzęt na alledrogo...

  8. #18

    Domyślnie

    Kolego tylko pozazdrościć Bardzo udane fotografie .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  9. #19

    Domyślnie

    Jeszcze raz dzięki wszystkim za tak miłe komentarze.

    Drugie zdjęcie zatytułowałem "Rozbójnik" bo ten osobnik przybierał taką właśnie bojową postawę i przeganiał inne piaskowce ze swojego rewiru. Co ciekawe biegusy zmienne nie bardzo się go bały
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  10. #20

    Domyślnie

    Dziś załadowały mi się 1 i 2 i faktycznie nie dziwię się zachwytom kolegów, piękne fotki.
    Aż za sterylne wręcz można powiedzieć, takie nienaganne, ale takie lubię.
    Jeszcze raz gratuluję.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •