pomyliłes fora - to oficjalne forum Nikona... kumasz ?A najlepiej zostaw triala i zaplikuj mu witaminkęno tak - czyta, ale nie ma nic wspólnego z pełna obsługą jaka daje CameraRawZ katalogu "Nikon/PictureProject" kopiujesz plik...
to tylko taka namiastka, dajaca bardzo okrojone opcje ingerencji w NEFa.
Sugeruje bezpłatny NikonView lub PicturProject i po "zadziałaniu" na pliku
konwertowanie do JPG lub TIFFa - aczkolwiek te softy to tez duzo mniej opcji
i mozliwosci obróbki niż CR czy NC.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami