witam mam pytanie jak w temacie a jak jest to skad mozna go sobie sciagnac
pozdrawiam damian
Szukaj
witam mam pytanie jak w temacie a jak jest to skad mozna go sobie sciagnac
pozdrawiam damian
D50 Kit, D80, D700, Tamron 17-50, Sigma 24-70, SB-600, SB-900
Zajrzyj na stronę NIKON-a, tam są wszystkie uaktualnienia, ale do tej puszki brak.
NIKON
לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował
Mamy tylko do D70. Niestety do "s" nie...
A moje pytanie brzmi: "po co"?
Przecież mamy instrukcję po Polsku która pięknie wszystko wyjasnia.
Czy na prawdę Polska nazwa funkcji w menu aparatu ułatwiłaby korzystanie z niego <???>
Aaajć i zaczyna się ... TomTytus jedni by chcieli PL menu w D70s, inni nie. Na pytanie " po co?" jest odpowiedź "po prostu" i już.
Wątek chyba do zamknięcia.
Pozdrawiam
D7200
Skontaktuj się z nami