Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie czy jest może soft PL do D70s

    witam mam pytanie jak w temacie a jak jest to skad mozna go sobie sciagnac
    pozdrawiam damian
    D50 Kit, D80, D700, Tamron 17-50, Sigma 24-70, SB-600, SB-900

  2. #2

    Domyślnie

    Zajrzyj na stronę NIKON-a, tam są wszystkie uaktualnienia, ale do tej puszki brak.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    ... ale do tej puszki brak.
    i spodziewać się nie należy że stanie się cud i coś dadzą.
    D7200

  4. #4

    Domyślnie

    Mamy tylko do D70. Niestety do "s" nie...

  5. #5

    Domyślnie

    A moje pytanie brzmi: "po co"?
    Przecież mamy instrukcję po Polsku która pięknie wszystko wyjasnia.
    Czy na prawdę Polska nazwa funkcji w menu aparatu ułatwiłaby korzystanie z niego <???>

  6. #6

    Domyślnie

    Aaajć i zaczyna się ... TomTytus jedni by chcieli PL menu w D70s, inni nie. Na pytanie " po co?" jest odpowiedź "po prostu" i już.

    Wątek chyba do zamknięcia.

    Pozdrawiam
    D7200

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastiann Zobacz posta
    Aaajć i zaczyna się ... TomTytus jedni by chcieli PL menu w D70s, inni nie. Na pytanie " po co?" jest odpowiedź "po prostu" i już.

    Wątek chyba do zamknięcia.

    Pozdrawiam
    dokladnie. po co rozstrzasac temat. Tez osobiscie mialem watpliwosci i balem sie ale nawet laik potrafi pordzi sobie z angielska obsluga no i pomocna intrukcja.
    Takie tam starocie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •