Kupiłem na początku sierpnia,w promocyjnej sprzedaży,z gwarancją zwrotu części zapłaty / na opakowaniu widnieje napis-"weź 340zł"/.Wykonałem wszystkie konieczne czynności dokumentujące wejście w posiadanie tej lustrzanki Nikona i 28września,na moje konto wpłynęła kwota tylko 320zł.A gdzie reszta?Wprawdzie to tylko 20zł,ale chyba "cóś tu nie gra"!Ciekaw jestem doświadczeń i ocen innych Forumowiczów.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami