Cześć, jestem nowy na forum i mam dylemat , czy Nikon D80 z kitem 18-135 czy wybrać pentax K10D ze standardowym kit do fotografii czysto amotorskiej. I prosze nie pisać że najważniejsze szkło do aparatu, to tego naczytałem się bardzo sporo no forach . Czy dać sobie spokój i zaczekać na maszyne to znaczy na Nikona D300 i wtedy zaszaleć od początku z górnej półki.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami