Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: czy brać D70

  1. #1

    Domyślnie czy brać D70

    witam wszystkich bywalców


    ponieważ mam dwa szkła od analoga 28-80 G nikkora i tamrona 70-300 zastanawiam się czy nie dokupić do tego puszki

    i wybór padł na 70 ( bez S ) - bo najtaniej

    i mam dylemata

    czy z tymi szkłami to wogóle ma sens

    czy D70 ma sens - jakieś wady i może zalety

    czy wogóle poszukać innej puszki



    z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Bierz tą puszkę. Szkła, które posiadasz, nie są, (delikatnie mówiąc) idealne, ale da się nimi robić zdjęcia. Czasem nawet niezłe.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    puszka jest dobra i ma wady i zalety jak każda kobieta
    obiektywy jak kolega wyżej wspomniał do elity nie należą ale
    to nie od nich wszystko zależy..czyż nie??
    instagram.com/darkroomnightlife

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    puszka jest dobra i ma wady i zalety jak każda kobieta
    obiektywy jak kolega wyżej wspomniał do elity nie należą ale
    to nie od nich wszystko zależy..czyż nie??
    co do szkieł to w analogu mi starczały

    w cyfrze chyba nie będzie gorzej ????

    aktualnie używam MK Z10 i potrzebuję głównie czegoś szybszego jeśli chodzi o AF i manualny zoom

    ewentualnie gdzie poczytać o wadach i zaletach D70 ????? - nie mam za dużo czasu na grzebanie w necie a decyzję muszę podjąć jutro ew pojutrze


    pozdro

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    116

    Domyślnie

    Ja bym dozbierał te okołoło 150zł i wzioł D70S niby to to samo ale konstrukcja powstała troszkę później wieć ciut nowsza. Ma kilka dodatkowych bajerów których może kiedyś będziesz używał, a może nie ale warto je mieć dla samego mania. Bardzo dobra puszka więc nie ma o czym mysleć.

  6. #6

    Domyślnie

    Zasadniczo nie ma wad. Szkoda szukać i jak masz możliwość tanio kupić. To kupuj.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Jedyna zaleta to grip. Jak podlaczysz go do D70 dodatkowy spust nie dziala, przy d70s za to bez zarzutu.

  8. #8

    Domyślnie

    przy cyfrze to 28-80 może być zdeczka wąski. Taki kit 18-55 za 250zł można wyrwać i już będzie szeroki kąt od bidy.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    przy cyfrze to 28-80 może być zdeczka wąski.
    i jak się wogóle sprzęt sprawdzi to zamierzam coś szerszego kupić

    narazie muszę spróbować jak to zadziała

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    przy cyfrze to 28-80 może być zdeczka wąski. Taki kit 18-55 za 250zł można wyrwać i już będzie szeroki kąt od bidy.
    No tak, tylko za nowy 28-80 w Jokerze wołali ostatnio jedyne 99 złociszy. Bardzo dobrze działa. Sprawdzone.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •