witam wszystkich bywalców
ponieważ mam dwa szkła od analoga 28-80 G nikkora i tamrona 70-300 zastanawiam się czy nie dokupić do tego puszki
i wybór padł na 70 ( bez S ) - bo najtaniej
i mam dylemata
czy z tymi szkłami to wogóle ma sens
czy D70 ma sens - jakieś wady i może zalety
czy wogóle poszukać innej puszki
z góry dzięki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami