grip dziala, tylko do niego (przynajmniej w gripie DELTY) jest kabelek, ktory podlacza sie do portu podczerwieni. Z praktyki wiem, bo sam mam, ze jest to jedno wielkie G. to inna sprawa. Pozytywna strona to taka, ze masz zwykly pojemnik na baterie co znaczaco przedluza mozliwosc wykonywania zdjec.
Co do samej puchy... tez zaczynalem od D70... wrazenia zostaly juz na Forum opisane, mozliwosci tez, BTW tu masz link do stronki z puszkami i nie tylko (http://pl.pixel-peeper.com/cameras/nikon/). Powiem krotko... D70 jest juz dosyc dlugo na rynku i jesli mozna ja po taniosci kupic to warto. Jesli uzywka, to na pewno wszystkie wady juz wyszly na jaw i sa po serwisie, jesli nowka, to jest gwarancja. Co do D70s.. IMO nie warto doplacac tych paru zlotych... no chyba, ze komus tam na czyms zalezy...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami