witam wszystkich bywalców


ponieważ mam dwa szkła od analoga 28-80 G nikkora i tamrona 70-300 zastanawiam się czy nie dokupić do tego puszki

i wybór padł na 70 ( bez S ) - bo najtaniej

i mam dylemata

czy z tymi szkłami to wogóle ma sens

czy D70 ma sens - jakieś wady i może zalety

czy wogóle poszukać innej puszki



z góry dzięki