Witam,
Jak dla mnie najbardziej 2. Ciekawe tło. Fajne zdjęcia.
Pozdrawiam,
AMI
Szukaj
Witam,
Jak dla mnie najbardziej 2. Ciekawe tło. Fajne zdjęcia.
Pozdrawiam,
AMI
D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)
bardzo dobre zdjęcia, choć niewątpliwie 8-ka zasługuje na duże uznanie![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
3, 4 i 6 - duże yoł za obłędne odbicie w wodzie
Skontaktuj się z nami