Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Kwokacz

  1. #1

    Domyślnie Kwokacz

    Używam sprzętu bez duszy. Duszę mam ja.
    www.jakubszyma.pl . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . www.szyma.com

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo miłe (chyba wczesno ranne) pastelowe kolory. Bardzo je lubię. Jednak znając tego "wiercipiętę" nieco za statyczne kadry. No ale może tak rano był jeszcze zaspany
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  3. #3

    Domyślnie

    Znawcą w tej dziedzinie nie jestem ale dla mnie kapitalne Szczególnie 1!

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie też szczególnie 1 się podoba.
    Jest akcja i jeszcze ta kropelka
    Pozdrawiam Beata

    D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,

  5. #5

    Domyślnie

    cała seria świetna, mz. 1 najlepsza
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  6. #6

    Domyślnie

    1 super, reszta tez ladna.

  7. #7

    Domyślnie

    cieszę się, żę wam pasują. To jeszcze kilka:

    5

    6

    7

    8

    Zapraszam do komentowania
    Używam sprzętu bez duszy. Duszę mam ja.
    www.jakubszyma.pl . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . www.szyma.com

  8. #8

    Domyślnie

    świetne fotki!

    ale 8 dla mnie rewelacja

  9. #9

    Domyślnie

    No ładne ładne. Podziwiam te jak i całokształt twórczości, na który trafiłem dzięki kumplowi (Zigi) z forum na C.
    D90|T17-50 2.8|N18-105|S10-20|D610|N24-50 3.3-4.5|T28-75 2.8|N50 1.8|N35 1.8|S70-200 2.8|S70-300APO|SB900|2xSB600|

  10. #10

    Domyślnie

    8 -> rewelka
    D7200

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •