Szukaj
Używam sprzętu bez duszy. Duszę mam ja.
www.jakubszyma.pl . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . www.szyma.com
Bardzo miłe (chyba wczesno ranne) pastelowe kolory. Bardzo je lubię. Jednak znając tego "wiercipiętę" nieco za statyczne kadry. No ale może tak rano był jeszcze zaspany![]()
Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełekKilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/
Znawcą w tej dziedzinie nie jestem ale dla mnie kapitalneSzczególnie 1!
Mnie też szczególnie 1 się podoba.
Jest akcja i jeszcze ta kropelka![]()
Pozdrawiam Beata
D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,
cała seria świetna, mz. 1 najlepsza
|N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |
Używam sprzętu bez duszy. Duszę mam ja.
www.jakubszyma.pl . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . www.szyma.com
świetne fotki!
ale 8 dla mnie rewelacja![]()
No ładne ładne. Podziwiam te jak i całokształt twórczości, na który trafiłem dzięki kumplowi (Zigi) z forum na C.
D90|T17-50 2.8|N18-105|S10-20|D610|N24-50 3.3-4.5|T28-75 2.8|N50 1.8|N35 1.8|S70-200 2.8|S70-300APO|SB900|2xSB600|
8 -> rewelka
D7200
Skontaktuj się z nami