Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie temperatura otoczenia

    Chce robic zdjecia zima a w instrukcji obslugi nowonabytego D50 napisano ze dziala w przedziale 0-40 C. Jak to wyglada w praktyce - przyjmijmy temp. -20 C - nosic pod kurtka,
    wyjmowac na chwile? Jak dluga? Czym grozi lekkie przechlodzenie?

  2. #2

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2004
    Miasto
    okolice szczecina
    Posty
    72

    Domyślnie

    dokładnie rok temu były takie tematy wałkowane;
    i dotyczące działania w niskich temperaturach
    i dotyczące przenoszenia sprzętu z -out do -in

    poszukaj w archiwum

    pzdr
    AB

  4. #4
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Czornyj,
    Zdjęcia będą cool
    hahahahahahahhahahahaha

    xworobic,
    nosic pod kurtka,
    wyjmowac na chwile? Jak dluga?
    Jak dluga kurtka? proponuje taka dlugosc aby bylo Ci i wygodnie i cieplo zarazem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •