Chce robic zdjecia zima a w instrukcji obslugi nowonabytego D50 napisano ze dziala w przedziale 0-40 C. Jak to wyglada w praktyce - przyjmijmy temp. -20 C - nosic pod kurtka,
wyjmowac na chwile? Jak dluga? Czym grozi lekkie przechlodzenie?
Szukaj
Chce robic zdjecia zima a w instrukcji obslugi nowonabytego D50 napisano ze dziala w przedziale 0-40 C. Jak to wyglada w praktyce - przyjmijmy temp. -20 C - nosic pod kurtka,
wyjmowac na chwile? Jak dluga? Czym grozi lekkie przechlodzenie?
Zdjęcia będą cool
dokładnie rok temu były takie tematy wałkowane;
i dotyczące działania w niskich temperaturach
i dotyczące przenoszenia sprzętu z -out do -in
poszukaj w archiwum
pzdr
AB
Czornyj,Zdjęcia będą cool![]()
![]()
![]()
hahahahahahahhahahahaha
xworobic,Jak dluga kurtka? proponuje taka dlugosc aby bylo Ci i wygodnie i cieplo zarazem.nosic pod kurtka,
wyjmowac na chwile? Jak dluga?
Skontaktuj się z nami