Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie D200 - jest wyczesany

    Witam

    I powiem Wam tak po zrobieniu 300 fotek przez weekend - dla moich potrzeb D200 jest zaj.... znaczy się wyczesany.

    1. Obraz jest znacznie lepszy niż w D70, więcej szczegółów, lepsze przejścia tonalne, lepsze kolorki, znacznie lepszy WB zarówno auto jak i pomiar
    2. Ergonomia - dla mnie 10- w skali 10 punktowej - za przycisk kasowania fotek.
    3. Funkcjonalność i możliwość zapisywania kilku różnych settingów by je mieć pod ręką - ideał
    4. AF - dla mnie jest boski

    Na koniec napiszę coś co się niektórym nie spodoba.

    D200 nie tylko, że spełnił, ale wyraźnie przerósł moje oczekiwania. Na najbliższe 3-4 lata to moja puszka docelowa.
    Z żalem się żegnam z D70 dobrze mi służyła przez 1,5 roku i 15 274 udeżenia migawki. Idzie w nowe ręce - mam nadzieję, że tam też będzie dobrze służyła.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  2. #2

    Domyślnie

    hehe gratuluje zakupu.. moze to zaufanie do marki..moze duzo chwil sprzedzonych z d2x...ale jak przeczytalem specyfikacje wiedzialem juz ze to puszka na lata i ze zrobi mi piekne zdjecia.Wiec mam podobne zdanie bez weekendu z d200
    Ja czekam do kwietnia niestety
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  3. #3

    Domyślnie

    Na najbliższe 3-4 lata to moja puszka docelowa.
    Jesteś pewien?

    Postęp techniczny w przypadku aparatów cyfrowych jest nieporównywalnie większy niż przy analogach.

    Przypuszczam, że za dwa lata D200 funkcjonalnie bedzie i tak super, ale jego matryca będzie daleko w tyle za kolejnymi wynalazkami inżynierów od sprzętu foto .

  4. #4

    Domyślnie

    [quote="maroo"]
    ale jego matryca będzie daleko w tyle za kolejnymi wynalazkami inżynierów od sprzętu foto .

    Nie widze by to umniejszalo jakos wartosc tych zdjec.. a tym samym korpusu.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  5. #5

    Domyślnie

    W 100% podzielam zachwyt Grzegorza. Współczuję tym którym po obejrzeniu kilku nieudanych sampli puściły nerwy i zaczęli wyprzedawać szkła i szukać najlepszej ofert canona. Całkiem niepotrzebny wydatek a efekty z pewnścia nie lepsze.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    Sulejówek
    Posty
    8 198

    Domyślnie

    maroo Tylko, że jak ktoś na tym nie zarabia i tylko sporadycznie robi plakaty to niewiele mu już może być potrzebne. gmoszkow mam takie same odczucia.

  7. #7

    Domyślnie

    D200 nie tylko, że spełnił, ale wyraźnie przerósł moje oczekiwania.
    Przyłączam się do zdania napisanego dużymi czerwonymi literami .

  8. #8

    Domyślnie

    Nie widze by to umniejszalo jakos wartosc tych zdjec.. a tym samym korpusu.
    A czy ja twierdzę, że D200 jest kiepski?

    Wręcz przeciwnie, ale za 4 lata pewnie nie będzie już taki super w porównaniu z nowszymi modelami.

    Jakbym miał kasę na zbyciu, to bym pewnie go sobie kupił.
    Na razie D70 w zupełności mi wysstarcza, tym bardziej, że i tak nie mam czasu na robienie zdjęć

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rocznik70
    W 100% podzielam zachwyt Grzegorza. Współczuję tym którym po obejrzeniu kilku nieudanych sampli puściły nerwy i zaczęli wyprzedawać szkła i szukać najlepszej ofert canona. Całkiem niepotrzebny wydatek a efekty z pewnścia nie lepsze.
    To taka polska mentalnosc...Sasiad sobie kupi lepszy samochod od nas to bedziemy gadac ze ...eee kiepski ma ten samochod, one sie ciagle psuja, sa do dup...
    Ale jak juz sami bysmy dostali takie autko to bedziemy je zachwalac i bronic pod kazdym wzgledem..
    Moim zdaniem D200 mogl byc lekko przereklamowany, ale jak kogos stac na taki aparat to czemu ma go nie kupic. Szczegolnie jesli mu sie to zwroci i jesli wykorzysta te lepsza jakosc w nowym body.
    Dla mnie w chwili obecnej D70 jest wystarczajacy, nie widze sensu dokladac kilku tys do lepszej ergonomii a jakosc odbitek tez jest dla mnie ok.

    Fuji X-T1 | 14/2.8 | 35/1.4 | 55-200/3.5-4.8

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroo
    Na najbliższe 3-4 lata to moja puszka docelowa.
    Jesteś pewien?

    Postęp techniczny w przypadku aparatów cyfrowych jest nieporównywalnie większy niż przy analogach.

    Przypuszczam, że za dwa lata D200 funkcjonalnie bedzie i tak super, ale jego matryca będzie daleko w tyle za kolejnymi wynalazkami inżynierów od sprzętu foto .
    maroo, znajac szybkosc z jaka Nikon projektuje i wypuszcza nowe puszki, to przewidywania gmoszkowa sa jak najbardziej realne

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •