Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z d80

  1. #1

    Domyślnie Problem z d80

    Mam pytanie, wczoraj naładowałem baterie do pełna zrobiłem, 3 foty a potem aparat nie robi żadnego zdjęcia i pokazuje że bateria jest rozładowana. Wyłączyłem i włączyłem aparat i wszystko zaczeło działać bateria znowu pełna. To wina bateri czy body? Miał ktoś taki przypadek?

  2. #2

    Domyślnie

    To tak jednorazowo czy za każdym razem jak naładujesz baterię się dzieje?

  3. #3

    Domyślnie

    Niewiem miałęm tak dopiero 2 razy bo ostatnio mało zdjęć robie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaziu666 Zobacz posta
    Niewiem miałęm tak dopiero 2 razy bo ostatnio mało zdjęć robie.
    To wina ACCU i trzeba go ze dwa razy naładować i rozładować.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  5. #5

    Domyślnie

    Stawiał bym raczej na aku... Oryginał czy zastępczy ?
    GALERIA D300s + MB-D10 | T 17-50 f2.8 | N 70-200 VRII | SB-800 |

  6. #6

    Domyślnie Odp: Problem z d80

    Na pczątku chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post.

    wiem, że temat był dość dawno ale może sprawa się nie rozwiązała.

    Ale do tematu. Miałem ten sam problem ale po wielu próbach wyczaiłem, że stan aku spada do zera po zmianie ogniskowej w obiektywie (mam Nikkora 18-200 VR).

    Po zdjęciu obiektywu i założeniu go ponownie problem zniknął.

    Jeżeli u Ciebie porblem nadal występuje a masz jeden obiektyw i go nie zdejmujesz to właśnie tutaj może leżeć przyczyna Twoich problemów.

    Pozdrawiam
    bear55
    -----------------------------------
    D80 + 18-200 VR + 50/1.8 + SB-800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •