Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Siewnica ...

  1. #11

    Domyślnie

    Ekstra fotki, szczególnie podoba mi się jedynka za złapany moment
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki panowie. Jesteście bardzo mili
    Jurgen: Niestety prognozy pogody raczej są niekorzystne na najbliższe dwa tygodnie. Jeszcze tylko jutro słońce a potem kiszka. Raz wybrałem się świadomie na Ujście Wisły w czasie brzydkiej pogody i powiedziałem sobie już nigdy więcej. Zdjęcia katastrofa. Brak koloru, woda biała reszta b. ciemna, porażka. Teraz zawsze staram się jechać na wyprawę gdy jest choć cień nadziei na dobre światło. No chyba że chce się tylko obserwować.
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  3. #13

    Domyślnie

    1. W poszukiwaniu przysmaków - wspaniałe
    opowieść podana w szlachetnych kolorach

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •