Ekstra fotki, szczególnie podoba mi się jedynka za złapany moment![]()
Szukaj
Ekstra fotki, szczególnie podoba mi się jedynka za złapany moment![]()
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
Dzięki panowie. Jesteście bardzo mili
Jurgen: Niestety prognozy pogody raczej są niekorzystne na najbliższe dwa tygodnie. Jeszcze tylko jutro słońce a potem kiszka. Raz wybrałem się świadomie na Ujście Wisły w czasie brzydkiej pogody i powiedziałem sobie już nigdy więcej. Zdjęcia katastrofa. Brak koloru, woda biała reszta b. ciemna, porażka. Teraz zawsze staram się jechać na wyprawę gdy jest choć cień nadziei na dobre światło. No chyba że chce się tylko obserwować.
Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełekKilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/
1. W poszukiwaniu przysmaków - wspaniałe
opowieść podana w szlachetnych kolorach
Skontaktuj się z nami