Szukaj
Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełekKilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/
2 i 3 ekstraliga
chyba się wybiorę nad morze !
"czuję jak rodzi się moc"
K..WA zabrakło skali
Jest wszystko: piękny ptak (wsytskie sa piekne), światło, kadr, akcja
bardzo mi się podoba
"czuję jak rodzi się moc"
Co tu gadać - KAPITALNE!
Świetne foty-Brawo!!
Szczególnie podoba mi się 1 i 3
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
mnie podobają się wszystkie. Jak to napisał Jurgen - ekstraliga. Coś pięknego, a jakość wymiata! I podoba mi się ścieżka na piasku w strefie GO. Gratuluję![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Brak słów, zdjęcia powalają.
Swietne foty! jedyneczka prawie jak wystraszony strus![]()
faktycznie świetne zdjęcia, pogratulować. Najbardziej pasuje mi dwójka, później jedynka na końcu 3.
Używam sprzętu bez duszy. Duszę mam ja.
www.jakubszyma.pl . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . www.szyma.com
Skontaktuj się z nami