Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Siewnica ...

  1. #1

    Domyślnie Siewnica ...

    Oto kolejna relacja zdjęciowa z przelotów 2007 znad Trójmiejskiego wybrzeża .

    1. W poszukiwaniu przysmaków:


    2. Chwila odpoczynku:

    3. Sprinterka:
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  2. #2

    Domyślnie

    2 i 3 ekstraliga

    chyba się wybiorę nad morze !
    "czuję jak rodzi się moc"

  3. #3

    Domyślnie

    K..WA zabrakło skali
    Jest wszystko: piękny ptak (wsytskie sa piekne ), światło, kadr, akcja

    bardzo mi się podoba
    "czuję jak rodzi się moc"

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Świetne foty-Brawo!!
    Szczególnie podoba mi się 1 i 3
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    mnie podobają się wszystkie. Jak to napisał Jurgen - ekstraliga. Coś pięknego, a jakość wymiata! I podoba mi się ścieżka na piasku w strefie GO. Gratuluję
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Brak słów, zdjęcia powalają.
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  8. #8

    Domyślnie

    I to powalają na kolana!

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Swietne foty! jedyneczka prawie jak wystraszony strus

  10. #10

    Domyślnie

    faktycznie świetne zdjęcia, pogratulować. Najbardziej pasuje mi dwójka, później jedynka na końcu 3.
    Używam sprzętu bez duszy. Duszę mam ja.
    www.jakubszyma.pl . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . www.szyma.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •