Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Kenobi
    Dołączył
    11 2004
    Miasto
    prawie Wawcia
    Posty
    86

    Domyślnie Ala w kapelusiku ;)

    D90+kit 18-105 | Nikkor 70-210 | Nikkor 50 1.8 D | SB-600 | + różne pierdółki

  2. #2
    yendash
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo się podoba. Ładne, chociaż chyba trochę wygładzałeś (ale mogę się mylić). Trochę za mocno przesunięta w prawo i nic nie równoważy tego układu. W każdym razie modelka super.

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo fajna fotka, co do kadru to jak wyżej. Modelka - szykuje się materiał na Miss
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo ladna fotka,moglbys przyciac --zdjecie zyskaloby

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar Kenobi
    Dołączył
    11 2004
    Miasto
    prawie Wawcia
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    bardzo ladna fotka,moglbys przyciac --zdjecie zyskaloby
    Pokaż jak przyciąć
    D90+kit 18-105 | Nikkor 70-210 | Nikkor 50 1.8 D | SB-600 | + różne pierdółki

  6. #6

    Domyślnie

    Ala to jeszcze dziecko, dobrze rozumiem? Fajna fota, lekka fota
    red light, dark room...

  7. #7

    Domyślnie

    nie jestem w stanie rozpoznac nawet szacunkowo jej wieku.. moze miec 12 a moze miec 25 lat. Ile ma ??? zdjecie symmpatyczne, fajny kadr. szkoda napisów.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vooda Zobacz posta
    nie jestem w stanie rozpoznac nawet szacunkowo jej wieku.. moze miec 12 a moze miec 25 lat. Ile ma ???
    No coś Ty? Nie widać, oj to musisz uważać.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #9

    Domyślnie

    wszystko jak u malej dziewczynki z wyjatkiem oczu. Chyba ze mi sie wydaje

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vooda Zobacz posta
    wszystko jak u malej dziewczynki z wyjatkiem oczu. Chyba ze mi sie wydaje
    Bo, to jest mała dziewczynka.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •