Wlasnie w moje lapki wpadl dopiero co zakupiny, sliczny, srebrny NIKON FM2n!

Przede wszystkim chcialbym podziekowac adminowi za pomoc w realizacji tranzakcji, to jest obajrzenie aparatu u sprzedajacego i wysylke do mnie. Wielkie dzieki Piotrze!

Sam aparat juz na pierwszy rzut oka jest famtastyczny. Wystarczy wziasc do reki i mozna sie zakochac, solidny, bez zbednych wodotryskow i przede wszystkim piekny. Juz sie nie moge doczekac kiedy zrobie jakies zdjecia!