Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    -------------------------------------------------> F100 <-------------------------------------------------
    instagram.com/darkroomnightlife

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    -------------------------------------------------> F100 <-------------------------------------------------
    Fakt, te strzałki to bardzo mocny argument za F100 , no ale kolega Bodziewicz zaznaczył w temacie, że naciąg to raczej ręczny ma być.

    EDIT: fakt, napisał też, że F100 mu sie podoba. No to niech wybiera.
    Ostatnio edytowane przez spiritwood ; 25-09-2007 o 17:21 Powód: edycja

  3. #23

    Domyślnie

    Załózmy, że zdecyduję się na F100, gdyż mam zamiar trochę pofotografować w teatrze, na różnych występach, ale bez użycia flesza.Co poradzilibyście w kwestii obiektywów, bardzo jasnych i ostrych? Zakładam wysokoczuły film DIA, ale nie wykluczam negatywów. Czy jest to w ogóle możliwe? Czy bez flesza się nie obejdzie? Oczywiście zdjęcia nie mogą być poruszone. W ogóle jaki komplet obiektywów polecilibyście, tak by pasował do F100, ale też do jakiejś cyfry Nikona (którą wcześniej czy później kupię). Wówczas na zawze pożegnam się z Olym i Cankiem. Z moim Metzem też, więc i tu jakaś propozycja mile widziana. Pozdr.

  4. #24

    Domyślnie

    Z jakiej odleglosci bedziesz robil zdjecia?

  5. #25

    Domyślnie

    Wiesz, jeżeli chodzi o odległości to raczej 5-15m, często zza kulis. Córa tańczy z młodzieżowym zespołem i mam wiele takich próśb o focenie, tak w teatrach, klubach jak i na wolnym powietrzu. Mój Metz54 dość dobrze wali i nawet niezłe foty wychodzą na zwykłym cyfrowym Olku, ale coraz częściej mam potrzebę focenia bez flesza. Właśnie planuję zmianę sprzętu, a w zasadzie jego kompletację, coś już na wyższym poziomie, bo to co mam to zlepek, niezłych może amatorsko klamorków. Muszę wreszcie dokonać poważniejszych roszad na tym polu. Stąd moje pytania, co i z czym by znowu nie uzyskać następnej mieszanki, by było w miarę porządne jakościowo i dawało jakościowe efekty przez następnych ładnych parę lat. By jednocześnie mogło nawzajem się uzupełniać. Dlatego myślę o zainwestowaniu na dobre w Nikona. Pozdr

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar rafid78
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Wloclawek/Dublin
    Posty
    29

    Domyślnie

    za niewielkie pieniadze mozesz kupic na poczatek nikkora 50/1.8,stalka ,wiec zoom w nogach.plastikowy,ale jasny idobry jak na swoja cene.jesli sie nastawiasz na focenie bez lampy, to niestety bedzie to kosztowac
    NIKON D80+MB-D80, 50/1.8 , 70-300VR, TAMRON 28-75/2.8, SIGMA 10-20/4-5.6 ,SB-600,

  7. #27
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafid78 Zobacz posta
    za niewielkie pieniadze mozesz kupic na poczatek nikkora 50/1.8,stalka ,wiec zoom w nogach.plastikowy,ale jasny idobry jak na swoja cene.jesli sie nastawiasz na focenie bez lampy, to niestety bedzie to kosztowac
    no to jest najtańsze rozwiązanie...ale może warto zainwestować w np jasny zoom o stałym świetle..skoro to inwestycja "na lata"..no a lampa i tak wydaje się chyba niezbędna
    instagram.com/darkroomnightlife

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •