ktos uzywal??? ja wlasnie sobie wrzucilem i po kilku fotkach przez okno stwierdzilem ze fajna sprawa do walki z niedoswietlaniem...
jak wasze doswiadczenia???
Szukaj
ktos uzywal??? ja wlasnie sobie wrzucilem i po kilku fotkach przez okno stwierdzilem ze fajna sprawa do walki z niedoswietlaniem...
jak wasze doswiadczenia???
Ice już chciałem cię zlinkować do modera za używanie...![]()
Nie miałem do czynienia ale temat ciekawy, możesz go rozwinąć, cóż żeś robił i na czym to polegało!
POzdro!
D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!
Poczytaj sobie na http://fotogenetic.dearingfilm.com/downloads.html
Pozdrawiam,
Krakus
D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800
czytalem i wlasnie sciagnalem z tej strony, teraz interesuja mnie wasze odczucia
Co do odczuć, to jeszcze nie miałem okazji tak na prawdę poćwiczyć. Ale kolejne miejsce do poczytania to http://www5e.biglobe.ne.jp/~komin/cu...70download.htm
Pozdrawiam,
Krakus
D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800
daj znać jak zauważysz jakiś różnice... ja też uzupełniłam nikosia o wspomniany dodatek.... różnic jeszcze nie widzę ale jak zrobię więcej fotek może zauważę zmiany....
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
dzięki za linki!
white wedings spisuje się rewelacyjne - testowałem go jako krzywe w PS i jestem pod wrażeniem!
http://plfoto.com/35575/autor.html --- moje folio na plfoto
A czy mógłby mi ktoś przybliżyc temat w jakimś ludzkim języku?
Moja znajomość języka angielskiego jest na poziomie "zaawansowany Kali"
Bardzo proszę
Pozdrawiam
Dziad Lingwistyczny
![]()
Nie ma sprawy. Ale co dokładnie Ci przetłumaczyć ?
O co w ogole chodzi, o jakis soft do aparatu? Cos jak krzywe w PS tylko ze w aparacie? mniej wiecej tak to zrozumialemZamieszczone przez Wojtek J.K.
Pozdrawiam
Dziad
Skontaktuj się z nami