Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie White Wedding Curve

    ktos uzywal??? ja wlasnie sobie wrzucilem i po kilku fotkach przez okno stwierdzilem ze fajna sprawa do walki z niedoswietlaniem...

    jak wasze doswiadczenia???

  2. #2

    Domyślnie

    Ice już chciałem cię zlinkować do modera za używanie...
    Nie miałem do czynienia ale temat ciekawy, możesz go rozwinąć, cóż żeś robił i na czym to polegało!
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  3. #3
    Pozdrawiam,
    Krakus
    D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800

  4. #4

    Domyślnie

    czytalem i wlasnie sciagnalem z tej strony, teraz interesuja mnie wasze odczucia

  5. #5

    Domyślnie

    Co do odczuć, to jeszcze nie miałem okazji tak na prawdę poćwiczyć. Ale kolejne miejsce do poczytania to http://www5e.biglobe.ne.jp/~komin/cu...70download.htm
    Pozdrawiam,
    Krakus
    D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    daj znać jak zauważysz jakiś różnice... ja też uzupełniłam nikosia o wspomniany dodatek.... różnic jeszcze nie widzę ale jak zrobię więcej fotek może zauważę zmiany....
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki za linki!
    white wedings spisuje się rewelacyjne - testowałem go jako krzywe w PS i jestem pod wrażeniem!
    http://plfoto.com/35575/autor.html --- moje folio na plfoto

  8. #8
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    A czy mógłby mi ktoś przybliżyc temat w jakimś ludzkim języku?
    Moja znajomość języka angielskiego jest na poziomie "zaawansowany Kali"

    Bardzo proszę

    Pozdrawiam

    Dziad Lingwistyczny

  9. #9

    Domyślnie

    Nie ma sprawy. Ale co dokładnie Ci przetłumaczyć ?

  10. #10
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek J.K.
    Nie ma sprawy. Ale co dokładnie Ci przetłumaczyć ?
    O co w ogole chodzi, o jakis soft do aparatu? Cos jak krzywe w PS tylko ze w aparacie? mniej wiecej tak to zrozumialem

    Pozdrawiam
    Dziad

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •