Witam mam problem z polem AF tzn caly czas mi ostrzy na prawym polu AF i nie wiem co z tym zrobic?
Szukaj
Witam mam problem z polem AF tzn caly czas mi ostrzy na prawym polu AF i nie wiem co z tym zrobic?
"Piękno jest obecne,
wystarczy nie zamykać oczu."
Nikon D50 + N 18-70 + N 55-200
Skontaktuj się z nami