wydawnictwa nie rozpetaly paranoi ze slajdami z lenistwa tylko z ewidentnie lepszej jakosci od negatywu po procesie skanowania. tak jest i nie warto sie o to spierac. zeskanuj se dia i negatyw o tej samej czulosci i zobacz!!!
fakt ze tolerancji nie maja ale jak sie do nich przyzwyczaisz i wiesz czego oczekujesz to latwo osiagniesz siwetny rezultat. poza tym nie musza miec tolerancji na bledy bo maja z zalozenia byc wykorzystane przez zawodowcow.
w dobie cyfry zgadzam sie ze dia to juz do waskich zastosowan jak zreszta negatyw rowniez.
a kolega autor postu to rzeczywiscie chyba pomyl;il materialy foto))
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami