Witam uprzejmie,
czy w Nikonie F70 D (wersja data + panorama), jesli włączymy funkcję panoramy, to czy w kadrze widzimy zawężone pole od góry i dołu (tak jak np. w Pentaxie MZ5n)? Dziekuję i pozdrawiam wszystkich.
Szukaj
Witam uprzejmie,
czy w Nikonie F70 D (wersja data + panorama), jesli włączymy funkcję panoramy, to czy w kadrze widzimy zawężone pole od góry i dołu (tak jak np. w Pentaxie MZ5n)? Dziekuję i pozdrawiam wszystkich.
F80 + 28-80G + 70-300G + 24-50 D + S28-135 +SB-28 + niczym nieuzasadniona niechęć do cyfry
Skontaktuj się z nami