Witam uprzejmie,
czy w Nikonie F70 D (wersja data + panorama), jesli włączymy funkcję panoramy, to czy w kadrze widzimy zawężone pole od góry i dołu (tak jak np. w Pentaxie MZ5n)? Dziekuję i pozdrawiam wszystkich.
Szukaj
Witam uprzejmie,
czy w Nikonie F70 D (wersja data + panorama), jesli włączymy funkcję panoramy, to czy w kadrze widzimy zawężone pole od góry i dołu (tak jak np. w Pentaxie MZ5n)? Dziekuję i pozdrawiam wszystkich.
F80 + 28-80G + 70-300G + 24-50 D + S28-135 +SB-28 + niczym nieuzasadniona niechęć do cyfry
w trybie panoramy z lewej strony wizjera zapalają się 2 czerwone diody LED na wysokości 2 kresek matówki i to cala różnica.
Pozdr. Darek
D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX
Skontaktuj się z nami