hey wiem ze to dziwaczny pomysl ale moze poprobuj ustawic statyw nad fotelem pasarzera moze czesciowo przed fotelem a jedna noga kolo lewarka skrzyni moze trzeba by polorzyc fotel i probowac bardziej do tylu nie wiem jakie to auto i ile ma miejsca
zaleta by bylo ze sprzet nie wystawal by poza obrys samochodu i nawet przy zmknietych oknach mozna by focic
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami