Od jakiegoś czasu noszę sie z zamiarem kupna tego statywu.
Ergorest Multi Tripod
Moża używać nie tylko w samochodzie...
Mnie jednak najbardziej przydał by się do samochodu .. Czytałem dużo dobrych opinii na temat tego statywu na photo.net ..
Widziałem nawet fotki na pbase pstrykane z samochodu - właśnie z tego statywu .
Statyw na zdjęciu wygląda badziewnie, ale to w większości stop metalu, pokryty gumą. . .Na pbase widziałem przykład zdjęcia robionego D1x + Lufa 600 mm czyli musi być mocne .
A oto jakiego maila otrzymałem z propozycją sprowadzenia takigo statywu
Witam, możemy ściągnąć taki statyw w cenie 860 zł brutto. Termin realizacji zamówienia około 14 dni roboczych.
Przy zamówieniu pobieramy zaliczkę w wysokości 30% wartości towaru
![]()
![]()
![]()
...
![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami