Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Statyw Samochodowy

    Od jakiegoś czasu noszę sie z zamiarem kupna tego statywu.

    Ergorest Multi Tripod

    Moża używać nie tylko w samochodzie...

    Mnie jednak najbardziej przydał by się do samochodu .. Czytałem dużo dobrych opinii na temat tego statywu na photo.net ..
    Widziałem nawet fotki na pbase pstrykane z samochodu - właśnie z tego statywu .

    Statyw na zdjęciu wygląda badziewnie, ale to w większości stop metalu, pokryty gumą. . .Na pbase widziałem przykład zdjęcia robionego D1x + Lufa 600 mm czyli musi być mocne .

    A oto jakiego maila otrzymałem z propozycją sprowadzenia takigo statywu

    Witam, możemy ściągnąć taki statyw w cenie 860 zł brutto. Termin realizacji zamówienia około 14 dni roboczych.
    Przy zamówieniu pobieramy zaliczkę w wysokości 30% wartości towaru


    ...

  2. #2

    Domyślnie

    Pewnie w rzeczywistości jest 60 zł a 800 to koszty przesyłki itp.

    Pomyśl, czy nie lepiej coś takiego zamówić u jakiegoś ślusarza-spawacza.
    Mówię poważnie. Przecież on nie musi być ładny tylko funkcjonalny.

  3. #3

    Domyślnie

    Noo ... w sumie - a mógl bym obcinać wszystkich nie wysiadając z samochodu .. nie mówiąc o długichc czasach ekspozycji ...

    Mjodzdzio

    860 zł ! ?

    P o g i e ł o ich !

    To zaczekam sobie aż ktoś ze znajomków będzie jechał do USA i kupie za 89 USD . . .Albo za radą Maroo przejde się do ślusarza ... ale jak tu takiemu wytłumaczyć co i jak ...

  4. #4

    Domyślnie

    cena za toto jest sufitowa, zwroc tez uwage, ze nie ma nawet glowicy

    zamiast tego ustaw iso 800 i stukaj z reki

    a i szyby w aucie nie uszkodzisz

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym się bał zamocować to na drzwiach i na tym D70 z wiadrem!
    Albo by mi drzwi wyrwało, albo samochód by się przewrócił
    No ale zawsze można spróbować wziąść grubszego qmpla lub worek ziemniaków i posadzić (położyć) na siedzeniu po drugiej stronie
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  6. #6

    Domyślnie

    ddMON pogadaj z Adminem - on iał dobry patent na przenosny statyw na zlocie chociaż IMO drogi w utrzymaniu
    pozdrawiam Sebastian

  7. #7

    Domyślnie

    Widziałem, widziałem!!!
    Czy drogi?!
    Tego nie wiem ale za to jaki PORĘCZNY i miły dla oka
    To tak jak z naszymi szkłami: wysoka cena wysoka jakość
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  8. #8

    Domyślnie

    Kombinując jak stabilinie zamontować aparat wewnątrz samochodu znalazłęm jeszcze to :

    Nikon Car mount

    ManFrotto Car mount

    Bushnell Car mount

    Alpen car mount

    Wszystkie około 30 - 40 USD

  9. #9

    Domyślnie

    Widzę, że jesteś zawzięty na tą Pragie
    Jadąc na Pragie, weźmy lepiej duzą lagie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maroo
    Widzę, że jesteś zawzięty na tą Pragie
    Tak ...na pradze jest mistrzowski klimat . . .

    Co nie zmienia faktu że przydało by się takie mocowanie samochodowe - nie wiem tylko jak z ciężarem aparatu VS wytrzymałość Szyby

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •