no ale lustro i matówka?? ok obudowa to jedno, ale te dwie rzeczy jeszcze :/ ....
Szukaj
no ale lustro i matówka?? ok obudowa to jedno, ale te dwie rzeczy jeszcze :/ ....
Feliks
___________________________________
|D70s + AF-S 18-70 + czekam na resztę|
OK. Dzięki wszystkim za rady i wsparcie... zawsze lepiej jak ktoś doradzi... Temat możemy uznać za zamknięty, no chyba że znowu się obudzę zlany potem i bedę krzyczał że mi aparata pobiła podłoga
... Jeszcze raz DZIĘKI.
Feliks
___________________________________
|D70s + AF-S 18-70 + czekam na resztę|
Feliks, do 3 razy sztuka![]()
![]()
![]()
ciesz sie ze to tylko d70 a nie d2xprzy d200 juz bedziesz wiedzial jak dbac o bezpieczenstwo.
Władca Pixeli, collateral damage![]()
moze i d70 od d200 nie pozna (choc ryzykowne nadal), ale "byl jeden aparat, a sa dwa" to gorsza sprawa, no chyba ze rozmnazanie przez paczkowanie wmowie![]()
Andrzej
Skontaktuj się z nami