Witam!
Choć pewnie ten temat już wielokrotnie poruszany był na formu Nikon Klub Polska, jako nowicjusz zapytam jeszcze raz:
Chcę kupić zapasowy akumulator EN-EL3 do D70s. Jaki polecacie??? Czy warto przepłacać ok. 200 za oryginalny produkt Nikona, czy może coś tańszego??? Jak wygląda to w praktyce? Może macie doświadczenie z różnymi rodzajami tych ogniw. Na Allegro jest sporo oferowanych rozwiązań, choć przecież każdy wie, że podawane 2500mAh dla akumulatorów polimerowych to wyłącznie chwyt marketingowy. Jaka marka jest dobra i sprawdzona???
Z góry dzięki i pozdrawiam!!!
Euroset
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami