Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    17

    Domyślnie problem z digimate II - plus

    witam
    czy mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać zagadkę dlaczego przy zrzucaniu zdjęć z karty pamięci (CF sandisk ultra II 1.0 GB)
    na wyświetlaczu wyświetla mi sie error, mimo , że miejsca na dysku jest jeszcze dużo wolnego (10 GB)?
    jak temu można zaradzić?

  2. #2

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    17

    Domyślnie

    kurcze wrzuciłem karte pamięci żeby dokładnie przeczytać co on tam mi wyświetla i ...zatrybił
    pierwszy raz od kilku miesięcy udało mi się zrzucić zdjęcia...nie rozumiem...

    przepraszam za problem ale okazuję sie że chyba znikł

  4. #4

    Domyślnie

    powodem bledu moze byc : uszkodzona karta, czasami trzeba sformatowac ponownie dysk
    poczytaj w dokumentacji
    ja ze swoim nie mam problemow ale jak szukalem to przy okazji przegladalem pdf-y

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    17

    Domyślnie

    a komunikat brzmiał FAIL na rysunku HD

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    17

    Domyślnie

    oki- dzięki, przypuszczam , że format mu nie zaszkodzi

  7. #7

    Domyślnie

    A czy Twój DigiMate też zrzuca karty SD z prędkością żółwia ?

    Może ktoś z czytających tego posta zna rozwiązanie wolne odczytu kart SD przez ten fotobank.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •