witam
czy mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać zagadkę dlaczego przy zrzucaniu zdjęć z karty pamięci (CF sandisk ultra II 1.0 GB)
na wyświetlaczu wyświetla mi sie error, mimo , że miejsca na dysku jest jeszcze dużo wolnego (10 GB)?
jak temu można zaradzić?![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami