Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
Bardzo fajne

Plymouth ruleeezzzz

ps. Ariel jest Dziewulskiego? Bo on z tego co wiem miał jako jedyny w PL...

ps2. Była moze jakas Mazda, ale RX-7 ?
Ariel jest Dziewulskiego (bo mu pożyczyłem ), ale nie startował nim, przyjechał się tylko popisac furą. Następnego dnia przyjechał już swoją Corvettą (potem wrzuce zdjecie)

A co do mazdy RX-7 nie było, były dwie eRiX-8.
tutaj cała lista: http://www.rage-race.pl/?page=subpage/lista