Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Ramka

  1. #21

    Domyślnie

    Niech Ci będzie.

    Ehh ten Poznań, piękne miasto. Niestety jestem zbyt mocno zwiazany z warszawfką (tylko nie żadnym sznurkiem od snopowiązałki)

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zielony
    Mam Nikona i aparat na C też mam.
    I jak czytam "kanoniarz" to tak jakby ktoś chciał powiedziec "DAUN"albo trendowaty, a zdjęć nikomu nie zepsułem.
    Co szanowny kolega na to?
    To juz mi podchodzi pod powazny uraz psychiczny : )))
    Wyluzj bo Ci zylka peknie! A jak peknie to uszy odpadna i bedzie
    Ci dopiero lyso : )))

    jestes Nikoniarzem i Kanoniarzem .. My jestesmy tylko Nikoniarzami : )))
    Co w tym zlego? Jestes lepszy : ))))

    K

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •