Niech Ci będzie.
Ehh ten Poznań, piękne miasto. Niestety jestem zbyt mocno zwiazany z warszawfką (tylko nie żadnym sznurkiem od snopowiązałki)
Szukaj
Niech Ci będzie.
Ehh ten Poznań, piękne miasto. Niestety jestem zbyt mocno zwiazany z warszawfką (tylko nie żadnym sznurkiem od snopowiązałki)
To juz mi podchodzi pod powazny uraz psychiczny : )))Zamieszczone przez zielony
Wyluzj bo Ci zylka peknie! A jak peknie to uszy odpadna i bedzie
Ci dopiero lyso : )))
jestes Nikoniarzem i Kanoniarzem .. My jestesmy tylko Nikoniarzami : )))
Co w tym zlego? Jestes lepszy : ))))
K
Skontaktuj się z nami