Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11

    Domyślnie

    czy wizjer można porównać z f100?
    "czuję jak rodzi się moc"

  2. #12

    Domyślnie

    krzys123, bugdi - Wtorek to będzie wspaniały dzień...

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  3. #13

    Domyślnie

    Fajne być jednym z ok. 70 osób ktore pierwsze beda mialy ten aparat i mam nadzieje ze nie bedziemy królikami doswiadczalnymi hehh
    Mam Nikona, Nikonke i małe Nikoniątka! Ślubna galeria:
    http://www.your-image.pl,http://www.bugdi.digart.pl,http://plfoto.com/53640/autor.html ;

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bugdi
    Fajne być jednym z ok. 70 osób ktore pierwsze beda mialy ten aparat i mam nadzieje ze nie bedziemy królikami doswiadczalnymi hehh
    A ja własnie lubię być doświadczalnym, lubię też doświadczać

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  5. #15

    Domyślnie

    a czy ktos moze opisac wrazenia ze wspolpracy d200 i manualnych obiektywow??

    podobno miala byc duuza zmiana w porownaniu z d70



    P.s moj d200 juz leci.......

    to oczekiwanie - to jak na pierwszy raz.......

  6. #16
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    jeśli masz na myśli manualne nastawianie ostrości na matówce to będzie lepiej bo jest obraz większy i jaśniejszy.
    zabrakło jeszcze jednej uwagi w moim wcześniejszym opisie.
    zrobiłem zdjęcia w sklepie na jarzeniówkach i jest chyba wiele lepiej z balansem bieli w pozycji Auto. Kolorystyka była OK. W D70 zupełnie na tym nie polegam, nie istnieje dla mnie A w WB. Wystarczyło przekadrować albo zmienić ogniskową i była czasami ogromna zmiana. W D200 robiłem zdjęcia na różnych ogniskowych ten sam motyw oraz na tej samej ogniskowej miałem różny motyw w kadrze. A jednak aparat trzymał barwę dobrze. Natomiast gęstościowo - histogramy nie były równe. Takie pierwsze moje spostrzeżenie, ale zrobiłem za mało zdjęć, by solidnie przetestować.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #17

    Domyślnie

    panowie ogólnie życzę ładnych , pięknych fotek i tego żeby było warto kupić nowe body w ciemno jeśli będą wychodzić dwa razy lepsze foty niż z D70 to się zastanowię a tak na poważnie to nie popuście w spodenki
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Człuchów
    Posty
    16

    Domyślnie

    Swietnie, iz niebawem niektorzy z Was beda sie mogli cieszyc D200. Nie ukrywam takze, za bardzo im tego zazdroszcze Pieniadze, jakie odlozylem na nowa puche + 2 nowe szkla wydalem niestety w grudniu na remont mieszkania (lazienka, kuchnia), coby z ostatnim odpisem w tym roku jeszcze zdazyc Nagla zmiana priorytetow nie przyszla mi latwo, ale co tam - kobieta sie bynajmniej ucieszyla, hehe. Poza tym przegladam swoje knoty i dochodze do wniosku, ze nowa pucha u mnie nic nie zmieni. Ogladam czesto na pbase sample z d70 z podpietymi szklami, jakie rowniez posiadam ... i wniosek jest jeden - dupa ze mnie nie fotograf. Naucze sie chyba najpierw "wyciskac" wiecej z tego, co juz posiadam, a widze ze mozna. D200 moze kiedys tam ... Popatrze sobie z przyjemnoscia na Wasze fotki z nowej puchy. Pieknego swiatelka i cudnych kadrow Wam zycze!
    pozdrawiam
    ringo

  9. #19

    Domyślnie

    A ja sobie ostatnio kupilem Pentacona Six TL z 2 obiektywami..............

    Fuji X-T1 | 14/2.8 | 35/1.4 | 55-200/3.5-4.8

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartmika
    Ten pierwszy to ma dopiero wizjer...echhh.
    Pentak ma wizjer ciemny jak d..a murzyna, i przewijanie filmu wciąż mu sie zacina.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •