Witam. Mam pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenie z MEKKO P201. Ta torba ma wydaje się dobra cenę (135,-) a przy tym szybki dostęp przez zamek na klapie oraz wyjmowany insert piankowy i sztywne dno. Mam obecnie Tenbę i jestem zadowolony z jakości jednak musze zamienić na coś większego. Proszę o opinie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami