Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Smile Pamiętna scena.

    Znalezione na scianie budki z piwem przy pomniku sapera, nie mogłem pozostawić tego bez uwiecznienia
    PS: Ci dwaj panowie byli częstymi bywalcami tego lokalu w owych czasch.

    Nikon D40 - N 18-55mm f/3.5-5.6 G - N 50mm f/1.8 D - N 70-300 f/1:4-5.6 G - Hoya 52mm PL-CIR
    Moja Skromna Galeria

  2. #2

    Domyślnie

    Maklakiewicz, Himilsbach, a ten trzeci to kto?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    trzecia... Pani Mamoniowa... inżynierowa
    Prawdziwi artyści !

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, tak, niegdyś w SPATiF-ie znany nam wszystkim Jan Stanisławski lubił zasiadać nad kielonkiem i pewnego razu tą sielankową atmosferę zakłóciło wejście Jasia Himilsbacha, który rozejrzał się mętnym wzrokiem po sali, po czym zakrzyknął: NO INTELIGENTY, SPIER**LAĆ, na co Stanisławski , wstał, rozejrzał się i rzekł: NIE WIEM JAK PAŃSTWO, ALE JA SPIER**LAM. Takie to były czasy. Ech.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gemini Zobacz posta
    trzecia... Pani Mamoniowa... inżynierowa
    Prawdziwi artyści !

    ALEŻ SKĄD! Trzecia, to pani Sidorowska, co miała ogólną tendencję. Wątroba, śledziona... Podźwignęło się biedactwo...

    Co za straszna pomyłka.

  6. #6

    Smile

    Dokładnie to pani Sidorowska, która wcześniej była zresztą z mężem na Hali Mirowskiej z aparatem Zorka 5 i zrobili.. kilka zdjęć

  7. #7
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie! A nieco wcześniej pani Mamoniowej nikt nie trzymał pod pistoletem, tylko ona tam siedziała wręcz przeciwnie z prawdziwą przyjemnością!


  8. #8

    Domyślnie

    czy jest jakieś ideologiczne przesłanie kolorów na ktoych są umieszczeni śp panowie H i M??

    Kurde oni jarali nałogowo ..ja juz nie pale.. ale za to pije i tu się z nimi solidaryzuje


    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Himmilsbach to mińszczanin z krwi i kości. Mamy u nas nawet most(ek) jego imienia, a 400m od mojego bloku jest sławetna pompka, gdzie Janek zdobywał swoje pierwsze alkoholowe szlify

  10. #10

    Domyślnie

    "sławetna pompka" jest na placu montera
    W drugim domu, po prawej obok obecnej komendy Policji była "meta", gdzie można było zawsze coś zmontować...

    D600, S12-24 4,5-5,6 / S24-70 2,8 /S50 1.4/ N85 1,8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •