Witam,
kupiłem na allegro niedawno pilot do Nikona D50
lecz mam z nim pewne problemy - czasami działa bez zarzutu a innym razem w ogóle nie chce ruszyć (działać, działa lecz aparat nie robi zdjęć)
Czy jest jakaś zasada działania pilota (jakieś ustawienia które blokują możliwość szczelania z pilota?)
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami